gnome-menus - en to be@latin translation catalogue (830 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
be@latin: "%s" nielha źmianić na vartaść typu "%s" dla atrybutu "%s"

en: "%s" is not a valid attribute name
be@latin: "%s" nie źjaŭlajecca pravilnaj nazvaj atrybutu

en: "%s" is not a valid attribute type
be@latin: "%s" nie źjaŭlajecca pravilnym vidam atrybutu

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
be@latin: "%s" nie źjaŭlajecca pravilnaj vartaściu dla atrybutu "%s"

en: "Deepness" of the color.
be@latin: "Hłybinia" koleru.

en: %1$s on %2$s
be@latin: %1$s na %2$s

en: %s job #%d
be@latin: %s, zadańnie #%d

en: (None)
be@latin: (niama)

en: (disabled)
be@latin: (vyklučana)

en: (unknown)
be@latin: (nieviadomaje)

en: --- No Tip ---
be@latin: --- Niama padkazki ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
be@latin: Element <%s> maje ŭ sabie niapravilny id "%s"

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
be@latin: Element <%s> nia maje atrybutu "nazva" ani atrybutu "id"

en: A <%s> element has already been specified
be@latin: Element <%s> užo akreśleny

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
be@latin: Element <text> nia moža pajavicca pierad elementam <tags>

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
be@latin: Fajł pad nazvaj "%s" isnuje. Ty chočaš zamianić jaho?

en: A_t:
be@latin: _A:

en: About %s
be@latin: Infarmacyja pra %s

[ctx: Accelerator]
en: Disabled
be@latin: Vyklučany

en: Add Cover Page
be@latin: Dadaj staronku na vokładku

en: Add the current folder to the bookmarks
be@latin: Dadaje dziejny kataloh u zakładki

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
be@latin: Dadaje kataloh '%s' u zakładki

en: Add the selected folder to the Bookmarks
be@latin: Dadaje abrany kataloh u zakładki

en: Add the selected folders to the bookmarks
be@latin: Dadaje zaznačanyja katalohi ŭ zakładki

en: Adjusts the volume
be@latin: Padładź hučnaść

en: Advanced
be@latin: Pašyranaje

en: After
be@latin: Paśla

en: All sheets
be@latin: Usie arkušy

en: Amharic (EZ+)
be@latin: Amharski (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
be@latin: Kolkaść siniaha śviatła ŭ kolery.

en: Amount of green light in the color.
be@latin: Kolkaść zialonaha śviatła ŭ kolery.

en: Amount of red light in the color.
be@latin: Kolkaść čyrvonaha śviatła ŭ kolery.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
be@latin: Znojdzieny ananimny značnik i značniki nia mohuć być stvoranyja.

en: Application
be@latin: Aplikacyja

en: Artwork by
be@latin: Hrafika

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
be@latin: Atrybut "%s" niapravilny ŭ hetym kantekście na elemencie <%s>

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
be@latin: Atrybut "%s" vykarystany dvojčy na adnym i tym ža elemencie <%s>

en: Auto Select
be@latin: Aŭtamatyčny vybar

en: Axes
be@latin: Vosi

en: BMP image has bogus header data
be@latin: Pamyłkovy zahałovak vyjavy BMP

en: BMP image has unsupported header size
be@latin: Vyjava BMP maje ŭ sabie zahałovak nieabsłuhoŭvanaha pamieru

en: Bad code encountered
be@latin: Sustrety pamyłkovy kod

en: Be_fore:
be@latin: P_ierad:

en: Before
be@latin: Pierad

en: Billing Info
be@latin: Infarmacyja ab apłatach

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
be@latin: Kolkaść bitaŭ na kanał vyjavy PNG niapravilnaja.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
be@latin: Kolkaść bitaŭ na kanał transfarmavanaha PNG nie raŭnajecca 8.

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
be@latin: Jak "id" hetak i "nazva" byli znojdzienyja ŭ elemencie <%s>

en: Bottom to top, left to right
be@latin: Źnizu ŭvierch, źleva ŭprava

en: Bottom to top, right to left
be@latin: Źnizu ŭvierch, sprava ŭleva

en: Brightness of the color.
be@latin: Nasyčanaść koleru.

en: CLASS
be@latin: KLASA

en: COLORS
be@latin: KOLERY

en: C_ollate
be@latin: _Pašerahavanyja

en: C_reate
be@latin: S_tvary

en: C_redits
be@latin: Z_asłuhi

en: C_urrent Page
be@latin: _Dziejny arkuš

en: Cache file created successfully.
be@latin: Paśpiachova stvorany fajł buferu.

en: Cannot allocate TGA header memory
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać na zahałovak vyjavy TGA

en: Cannot allocate colormap entries
be@latin: Niemahčyma prymierkavać elementy palitry koleraŭ

en: Cannot allocate colormap structure
be@latin: Niemahčyma prymierkavać strukturu palitry koleraŭ

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać na źviestki IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać na strukturu IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać na strukturu kantekstu TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać na na zahruzku fajłu PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dziela zahruzki fajłu XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
be@latin: Niemahčyma prymierkavać novy abjekt pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
be@latin: Niemahčyma prymierkavać časovyja źviestki IOBuffer

en: Cannot change to folder because it is not local
be@latin: Niemahčyma pierajści da katalohu, bo jon nie lakalny

en: Cannot open display: %s
be@latin: Nie ŭdałosia adčynić ekran: %s

en: Cannot read XPM colormap
be@latin: Niemahčyma adčytać palitru koleraŭ XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
be@latin: Niemahčyma znoŭ prymierkavać źviestki IOBuffer

en: Caps Lock is on
be@latin: Caps Lock uklučany

en: Circular table entry in GIF file
be@latin: Zapiatleńnie pazycyi tablicy ŭ fajle GIF

en: Cl_ear
be@latin: _Vyčyść

en: Classified
be@latin: Sklasyfikavana

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
be@latin: Klikni hetuju pipietku, a potym adzin z punktaŭ vyjavy, kab uziać ź jaho koler.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
be@latin: Klikni hety element palitry, kab abrać jaho ŭ jakaści dziejnaha koleru. Kab źmianić hety element, pieraciahni siudy prykład kolery albo klikni pravaj klavišaj i abiary "Zapišy koler u hetym miescy".

en: Co_nnect
be@latin: S_pałučy

en: Color
be@latin: Koler

en: Color Selection
be@latin: Vybar koleru

en: Color Wheel
be@latin: Koła koleraŭ

en: Color _name:
be@latin: Nazva _koleru:

en: Command Line
be@latin: Zahadny radok

en: Complete, but not unique
be@latin: Zakončany, ale nie adziny

en: Completing...
be@latin: Zakančeńńie...

en: Compressed icons are not supported
be@latin: Skampresavanyja ikony nie absłuhoŭvajucca

en: Confidential
be@latin: Kanfidencyjnaje

en: Connect _anonymously
be@latin: Spałučy _ananimna

en: Connect as u_ser:
be@latin: Spałučy jak _karystalnika:

en: Convert to PS level 1
be@latin: Skanvertuj u PS uzroŭniu 1

en: Convert to PS level 2
be@latin: Skanvertuj u PS uzroŭniu 2

en: Copie_s:
be@latin: Kopi_i:

en: Copies
be@latin: Kopii

en: Copy URL
be@latin: Skopijuj URL

en: Copy _Location
be@latin: S_kapijuj pałažeńnie

en: Could not add a bookmark
be@latin: Niemahčyma dadać zakładku

en: Could not allocate memory: %s
be@latin: Nie ŭdałosia prymierkavać pamiać: %s

en: Could not clear list
be@latin: Niemahčyma vyčyścić element

en: Could not create stream: %s
be@latin: Nie ŭdałosia stvaryć płyń: %s

en: Could not decode ICNS file
be@latin: Niemahčyma raskadavać fajł ICNS

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
be@latin: Niemahčyma znajści ikonu "%s". Matyŭ "%s"
    taksama nia znojdzieny, ich vierahodna treba zainstalavać.
    Zahruzić ichnyja kopii možna z:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
be@latin: Niemahčyma atrymać vyšyniu vyjavy (niapravilny fajł TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
be@latin: Niemahčyma atrymać šyryniu vyjavy (niapravilny fajł TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
be@latin: Niemahčyma atrymać infarmacyju dla fajłu '%s': %s

en: Could not mount %s
be@latin: Niemahčyma zamantavać %s

en: Could not read from stream: %s
be@latin: Nie ŭdałosia pračytać z płyni: %s

en: Could not remove bookmark
be@latin: Niemahčyma vydalić zakładku

en: Could not remove item
be@latin: Niemahčyma vydalić element

en: Could not rename %s back to %s: %s.
be@latin: Niemahčyma źmianić nazvu %s viartańnie da %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
be@latin: Niemahčyma źmianić nazvu %s na %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
be@latin: Niemahčyma źmianić nazvu %s na %s: %s, vydaleńnie %s.

en: Could not retrieve information about the file
be@latin: Niemahčyma atrymać infarmacyju pra fajł

en: Could not seek stream: %s
be@latin: Nie ŭdałosia pieraskočyć u płyni: %s

en: Could not select file
be@latin: Niemahčyma vybrać fajł

en: Could not send the search request
be@latin: Niemahčyma dasłać zapyt na pošuk

en: Could not start the search process
be@latin: Niemahčyma ŭruchomić praces pošuku

en: Couldn't allocate memory for color profile
be@latin: Nie ŭdałosia prymierkavać pamiać dziela profilu koleraŭ

en: Couldn't allocate memory for context buffer
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dla kantekstnaha bufera

en: Couldn't allocate memory for header
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dla zahałoŭka

en: Couldn't allocate memory for line data
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dla źviestak radka

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dla źviestak palitry

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
be@latin: Niemahčyma prymierkavać pamiać dziela zapisu fajłu BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
be@latin: Nie ŭdałosia prymierkavać pamiać dla płyni

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
be@latin: Nie ŭdałosia prymierkavać pamiać dla źviestak vyjavy ŭ bufery

en: Couldn't convert filename
be@latin: Niemahčyma pierakanvertavać nazvu fajłu

en: Couldn't create new pixbuf
be@latin: Niemahčyma stvaryć novy bufer piksmapy

en: Couldn't decode image
be@latin: Nie ŭdałosia raskadavać vyjavu

en: Couldn't load bitmap
be@latin: Nie ŭdałosia zahruzić bitavuju mapu

en: Couldn't load metafile
be@latin: Nie ŭdałosia zahruzić metafajł

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
be@latin: Niemahčyma raspaznać farmat vyjavy ŭ faje '%s'

en: Couldn't save
be@latin: Nie ŭdałosia zapisać

en: Couldn't save the rest
be@latin: Niemahčyma zapisać astatniaje

en: Couldn't write to BMP file
be@latin: Niemahčyma zapisać u fajł BMP

en: Couldn't write to TIFF file
be@latin: Niemahčyma zapisać u fajł TIFF

en: Create Fo_lder
be@latin: Stvary ka_taloh

en: Create in _folder:
be@latin: Stvary ŭ kat_alozie:

en: Credits
be@latin: Zasłuhi

en: Cursor hotspot outside image
be@latin: Haračy punkt pa-za vyjavaj

en: Custom %sx%s
be@latin: Ułasny %sx%s

en: Custom Size %d
be@latin: Ułasny pamier %d

en: Custom size
be@latin: Ułasny pamier

en: Cyrillic (Transliterated)
be@latin: Kirylica (tranśliteravanaja)

en: DISPLAY
be@latin: EKRAN

en: De_lete File
be@latin: _Vydali fajł

en: Decreases the volume
be@latin: Źmianšaje hučnaść

en: Delete File
be@latin: Vydaleńnie fajłu

en: Desktop
be@latin: Stoł

en: Didn't get all lines of PCX image
be@latin: Nia ŭsie radki vyjavy PCX atrymanyja

en: Dimensions of TIFF image too large
be@latin: Zavialikija pamiery vyjavy TIFF

en: Disabled
be@latin: Vyklučana

en: Do use the Wintab API [default]
be@latin: Biez užyvańnia API Wintab [zmoŭčana]

en: Documented by
be@latin: Dakumentacyja

en: Don't batch GDI requests
be@latin: Biez hrupavańnia patrabavańniaŭ GDI

en: Don't check for the existence of index.theme
be@latin: Biez pravierki jsnavańnia index.theme

en: Don't include image data in the cache
be@latin: Nie ŭklučajučy źviestak vyjavaŭ u bufer

en: Don't use the Wintab API for tablet support
be@latin: Biez užyvańnia API Wintab pry absłuhoŭvańni tabletaŭ

en: Down Path
be@latin: Uniz ściežki

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
be@latin: Element <%s> niedapuščalny nižej <%s>

en: Embed GhostScript fonts only
be@latin: Unutry tolki šryfty GhostScript

en: Empty
be@latin: Pusty

en: Error creating folder '%s': %s
be@latin: Pamyłka pry tvareńni katalohu "%s": %s

en: Error creating print preview
be@latin: Pamyłka stvareńnia pieradahladu vydruku

en: Error deleting file '%s': %s
be@latin: Pamyłka padčas vydaleńnia fajłu '%s': %s

en: Error from StartDoc
be@latin: Pamyłka sa StartDoc

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
be@latin: Pamyłka pry interpretacyi fajłu z vyjavaj JPEG (%s)

en: Error launching preview
be@latin: Pamyłka ŭklučeńnia pieradahladu

en: Error loading icon: %s
be@latin: Pamyłka pry adčytańni ikony: %s

en: Error parsing option --gdk-debug
be@latin: Pamyłka razboru opcyi --gdk-debug

en: Error parsing option --gdk-no-debug
be@latin: Pamyłka razboru opcyi --gdk-no-debug

en: Error printing
be@latin: Pamyłka padčas druku

en: Error reading ICNS image: %s
be@latin: Pamyłka pry čytańni vyjavy ICNS: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
be@latin: Pamyłka padčas źmieny nazvy fajłu "%s" na "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
be@latin: Pamyłka padčas źmieny nazvy fajłu "%s": %s

en: Error renaming file to "%s": %s
be@latin: Pamyłka padčas źmieny nazvy fajłu na "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
be@latin: Pamyłka pry zapisie ŭ fajł vyjavy: %s

en: Error writing to image stream
be@latin: Pamyłka zapisu ŭ płyń vyjavy

en: Even sheets
be@latin: Cotnyja arkušy

en: Excess data in file
be@latin: U fajle isnujuć zališnija źviestki

en: FLAGS
be@latin: ŚCIAŽKI

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
be@latin: Niemahčyma začynić fajł '%s' paśla zapisańnia ŭ im vyjavy. Častka źviestak mahła nie zapisacca: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
be@latin: Niemahčyma zahruzić źviestki RGB z fajłu TIFF

en: Failed to load TIFF image
be@latin: Niemahčyma zahruzić vyjavu TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
be@latin: Niemahčyma adčytać animacyju '%s': pryčyna nieviadomaja; fajł z animacyjaj vierahodna paškodžany

en: Failed to load icon
be@latin: Niemahčyma zahruzić ikonu

en: Failed to load image '%s': %s
be@latin: Niemahčyma adčytać vyjavy '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
be@latin: Niemahčyma adčytać vyjavu "%s": pryčyna nieviadomaja; fajł vyjavy vierahodna paškodžany

en: Failed to open '%s' for writing: %s
be@latin: Niemahčyma adčynić '%s' dla zapisu: %s

en: Failed to open TIFF image
be@latin: Niemahčyma adčynić vyjavu TIFF

en: Failed to open file %s : %s
be@latin: Nie ŭdałosia adčynić fajł %s : %s

en: Failed to open file '%s': %s
be@latin: Niemahčyma adčynić fajł '%s': %s

en: Failed to open temporary file
be@latin: Niemahčyma adčynić časovy fajł

en: Failed to read from temporary file
be@latin: Niemahčyma adčytać časovy fajł

en: Failed to rewrite header
be@latin: Niemahčyma pierapisać zahałovak

en: Failed to save TIFF image
be@latin: Niemahčyma zapisać vyjavu TIFF

en: Failed to write TIFF data
be@latin: Niemahčyma zapisać źviestki TIFF

en: Failed to write cache file: %s
be@latin: Niemahčyma zapisać fajł buferu: %s

en: Failed to write folder index
be@latin: Niemahčyma zapisać indeks katalohu

en: Failed to write hash table
be@latin: Niemahčyma zapisać tablicu hashu

en: Failed to write header
be@latin: Niemahčyma zapisać zahałovak

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
be@latin: Pry zahruzcy fajłu XBM nie ŭdałosia zapisać časovy fajł

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
be@latin: Pry zahruzcy fajłu XPM nie ŭdaŭsia zapis časovaha fajłu

en: Failure reading GIF: %s
be@latin: Pamyłka pry adčytańni vyjavy GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
be@latin: Surjoznaja pamyłka ŭ fajle z vyjavaj PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
be@latin: Surjoznaja pamyłka pry adčytańni fajłu z vyjavaj PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
be@latin: Surjoznaja pamyłka pry čytańni fajłu z vyjavaj PNG: %s

en: File
be@latin: Fajł

en: File System
be@latin: Systema fajłaŭ

en: File System Root
be@latin: Fajłavaja systema

en: File does not appear to be a GIF file
be@latin: Fajł vierahodna nie ŭ farmacie GIF

en: File not found: %s
be@latin: Fajł nia znojdzieny: %s

en: Files
be@latin: Fajły

en: Finishing
be@latin: Zaviaršeńnie

en: Fol_ders
be@latin: _Katalohi

en: Folder unreadable: %s
be@latin: Niemahčyma adčytać kataloh: %s

en: Folders
be@latin: Katalohi

en: Font
be@latin: Šryft

en: Font Selection
be@latin: Vybar šryftu

en: Forget password _immediately
be@latin: _Adrazu zabudźsia pra parol

en: Full Volume
be@latin: Poŭnaja hučnaść

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
be@latin: Fajł GIF nia maje niekatorych źviestak (moža jaho padrezali?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
be@latin: Vyjava GIF nia maje hlabalnaj palitry koleraŭ, a kadr unutry nia maje lakalnaj palitry.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
be@latin: Vyjava GIF paškodžanaja (niapravilnaja kampresija LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
be@latin: Hetaja vyjava GIF niezrazumiełaja dla modulu zahruzki vyjavy GIF.

en: GIF image was truncated or incomplete.
be@latin: Fajł GIF byŭ abrezany albo jon niapoŭny.

en: GTK+ Options
be@latin: Opcyi GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
be@latin: Ustalavanyja ściažki adsočki GTK+

en: GTK+ debugging flags to unset
be@latin: Vyčyščanyja ściažki adsočki GTK+

en: Gamma
be@latin: Hama

en: Gdk debugging flags to set
be@latin: Ściažki adsočki Gdk

en: Gdk debugging flags to unset
be@latin: Vyčyščanyja ściažki adsočki Gdk

en: General
be@latin: Ahulnaje

en: GhostScript pre-filtering
be@latin: Papiaredniaje filtravańnie GhostScript

en: High
be@latin: Vysoki

en: Hold the job until it is explicitly released
be@latin: Strymvaj zadańnie, pakul jano nasamreč nie zapracuje

en: Icon '%s' not present in theme
be@latin: Ikona "%s" adsutnaja ŭ matyvie

en: Icon has zero height
be@latin: Vyšynia ikony nulavaja

en: Icon has zero width
be@latin: Šyrynia ikony nulavaja

en: Image Quality
be@latin: Jakaść vyjavy

en: Image file '%s' contains no data
be@latin: Fajł vyjavy '%s' biaź źviestak

en: Image format unknown
be@latin: Nieviadomy farmat vyjavy

en: Image has invalid width and/or height
be@latin: Vyjava maje niapravilnuju šyryniu i/albo vyšyniu

en: Image has unsupported bpp
be@latin: Vyjava maje ŭ sabie vartaść bpp, a jana nie absłuhoŭvajecca

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
be@latin: Vyjava maje ŭ sabie nie absłuhoŭvanuju kolkaść %d-bitnych płoskaściaŭ

en: Image has zero height
be@latin: Vyšynia vyjavy nulavaja

en: Image has zero width
be@latin: Šyrynia vyjavy nulavaja

en: Image header corrupt
be@latin: Paškodžany zahałovak vyjavy

en: Image pixel data corrupt
be@latin: Paškodžanyja źviestki ab pikselach vyjavy

en: Image too large to be saved as ICO
be@latin: Vyjava zavialikaja kab zapisać jaje jak ICO

en: Image type '%s' is not supported
be@latin: Vyjavy typu '%s' nie absłuhoŭvajucca

en: Image type currently not supported
be@latin: Vyjavy hetaha typu nie absłuhoŭvajucca

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
be@latin: Modul %s dziela vyśviatleńnia vyjavaŭ nie ekspartuje adpaviednaha interfejsu; moža jon pachodzić ź inšaj versii GTK+?

en: Incomplete hostname; end it with '/'
be@latin: Niapoŭnaja nazva hostu: zakončy jaje znakam "/"

en: Increases the volume
be@latin: Pavialičvaje hučnaść

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
be@latin: Funkcyja pryrostavaha adčytvańnia vyjavaŭ typu "%s" nie absłuhoŭvajecca

en: Input
be@latin: Uvachod

en: Input _Methods
be@latin: _Metady ŭvodu

en: Insufficient memory to load PNG file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki struktury kantekstu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu, pasprabuj začynić peŭnyja afajłacyi kab vyzvalić pamiać

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela adčynieńnia fajłu JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zapisu vyjavy ŭ bufery

en: Insufficient memory to save image to callback
be@latin: Nie staje pamiaci kab zapisać vyjavu dla adčytańnia

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zachoŭvańnia vyjavy pamierami %ld na %ld punktaŭ; pasprabuj źmienšyć zapatrabavańnie na pamiać začyniajučy niekatoryja prahramy

en: Internal error in the GIF loader (%s)
be@latin: Unutranaja pamyłka ŭ moduli čytańnia vyjavy GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
be@latin: Unutranaja pamyłka: Modul '%s' jaki adčytvaje vyjavy nia skončyŭ aperacyi, ale pryčyny hetaha nie paviedamiŭ

en: Inuktitut (Transliterated)
be@latin: Eskimoski (tranśliteravany)

en: Invalid URI
be@latin: Niapravilny URI

en: Invalid UTF-8
be@latin: Niapravilny UTF-8

en: Invalid XBM file
be@latin: Niapravilny fajł XBM

en: Invalid XPM header
be@latin: Niapravilny zahałovak XPM

en: Invalid argument to CreateDC
be@latin: Niapravilny arhument dla CreateDC

en: Invalid argument to PrintDlgEx
be@latin: Niapravilny arhument dla PrintDlgEx

en: Invalid file name
be@latin: Niapravilnaja nazva fajłu

en: Invalid handle to PrintDlgEx
be@latin: Niapravilnaja ručka dla PrintDlgEx

en: Invalid header in animation
be@latin: Niapravilny zahałovak animacyi

en: Invalid header in icon
be@latin: Niapravilny zahałovak ikony

en: Invalid path
be@latin: Niapravilnaja ściežka

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
be@latin: Niapravilny pakaźnik dla PrintDlgEx

en: Invalid root element: '%s'
be@latin: Niapravilny stryžnievy element: '%s'

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
be@latin: Jakaść vyjavy JPEG musić być vartaściu ad 0 da 100; vartaść '%d' niedazvolenaja.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
be@latin: Jakaść vyjavy JPEG musić być vartaściu ad 0 da 100; vartaść '%s' niapravilnaja.

en: Job
be@latin: Zadańnie

en: Job Details
be@latin: Detali zadańnia

en: Job Priority
be@latin: Pryjarytet zadańnia

en: Keys
be@latin: Klavišy

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
be@latin: Klučy tekstavych elementaŭ PNG musiać być znakami ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
be@latin: Klučy tekstavych elementaŭ PNG musiać mieć daŭžyniu ad 1 da 79 znakaŭ.

en: LRE Left-to-right _embedding
be@latin: LRE – _ukaranieńnie źleva naprava

en: LRM _Left-to-right mark
be@latin: LRM – značnik napramku ź_leva naprava

en: LRO Left-to-right _override
be@latin: LRO – _nakładańnie źleva naprava

en: Layout
be@latin: Schiema

en: Left to right
be@latin: Źleva naprava

en: Left to right, bottom to top
be@latin: Źleva ŭprava, źnizu ŭvierch

en: Left to right, top to bottom
be@latin: Źleva ŭprava, źvierchu ŭniz

en: License
be@latin: Licenzija

en: Load additional GTK+ modules
be@latin: Zahružaje dadatkovyja moduli GTK+

en: Location
be@latin: Pałažeńnie

en: Long Edge (Standard)
be@latin: Šyroki bierah (zvyčajna)

en: Low
be@latin: Nizki

en: MODULES
be@latin: MODULI

en: Make X calls synchronous
be@latin: Sinchronnaja łučnaść z serveram X

en: Make all warnings fatal
be@latin: Uspryjmańnie aściarohaŭ jak pamyłak

en: Malformed chunk in animation
be@latin: Paškodžany frahment animacyi

en: Manage Custom Sizes
be@latin: Kiravańnie ŭłasnymi pamierami

en: Manage Custom Sizes...
be@latin: Kiruj ułasnymi pamierami...

en: Margins from Printer...
be@latin: Paboččy z drukarki...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
be@latin: Paboččy:
     Levaje: %s %s
     Pravaje: %s %s
     Vierchniaje: %s %s
     Nižniaje: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
be@latin: Maksymalnaja vartaść koleru ŭ fajle PNM składaje 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
be@latin: Maksymalnaja vartaść koleru ŭ fajle PNM zavialikaja

en: Medium
be@latin: Siaredni

en: Miscellaneous
be@latin: Roznaje

en: Modified
be@latin: Zmadyfikavany

en: Muted
be@latin: Abiazhučany

en: NAME
be@latin: NAZVA

en: Name
be@latin: Nazva

en: Name too long
be@latin: Zadoŭhaja nazva

en: Need user intervention
be@latin: Vymahaje ŭmiašalnictva karystalnika

en: New Folder
be@latin: Novy folder

en: New accelerator...
be@latin: Novy skarot...

en: No XPM header found
be@latin: Nia znojdzieny zahałovak XPM

en: No deserialize function found for format %s
be@latin: Nia znojdzienaja funkcyja deseryjalizacyi dla farmatu %s

en: No extended input devices
be@latin: Niama pašyranaj uvachodnaj aparatury

en: No item for URI '%s' found
be@latin: Dakument dla URI '%s' nia znojdzieny

en: No items found
be@latin: Elementy nia znojdzienyja

en: No match
be@latin: Niama adpaviednikaŭ

en: No palette found at end of PCX data
be@latin: Nia znojdzienaja palitra na kancy źviestak PCX

en: No pre-filtering
be@latin: Nijakaha papiaredniaha filtravańnia

en: No printer found
be@latin: Drukarka nia znojdzienaja

en: No recently used resource found with URI `%s'
be@latin: Niadaŭna ŭžyvany resurs z URI `%s' nia znojdzieny

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
be@latin: Niama fajłu indeksu matyvu ŭ "%s".
    Kali ty sapraŭdy chočaš stvaryć tut bufar ikon, užyj --ignore-theme-index.

en: None
be@latin: Niama

en: Not a valid icon cache: %s
be@latin: Chibny cache ikony: %s

en: Not a valid page setup file
be@latin: Nia pravilny fajł naładaŭ staronki

en: Not available
be@latin: Niedastupna

en: Not enough free memory
be@latin: Niama svabodnaj pamiaci

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela stvareńnia kadru ŭ fajle GIF

en: Not enough memory to load GIF file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu GIF

en: Not enough memory to load ICO file
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki fajłu ICO

en: Not enough memory to load RAS image
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki vyjavy RAS

en: Not enough memory to load animation
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki animacyi

en: Not enough memory to load bitmap image
be@latin: Nie staje pamiaci dziela adčytańnia bitmapy z fajłu

en: Not enough memory to load icon
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki ikony

en: Not enough memory to load image
be@latin: Nie staje pamiaci dziela zahruzki vyjavy

en: Odd sheets
be@latin: Niacotnyja arkušy

en: On _hold
be@latin: Ustry_many

en: One Sided
be@latin: Adnabakova

en: Only local files may be selected
be@latin: Možna vybrać tolki lakalnych fajłaŭ

en: Op_acity:
be@latin: _Nieprazrystaść:

en: Open '%s'
be@latin: Adčyni '%s'

en: Opening %d Item | Opening %d Items
be@latin[0]: Adčynieńnie %d elementu
be@latin[1]: Adčynieńnie %d elementaŭ
be@latin[2]: Adčynieńnie %d elementaŭ

en: Opening %s
be@latin: Adčynieńnie %s

en: Other...
be@latin: Inšaje...

en: Out of paper
be@latin: Niama papiery

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
be@latin: Vonkavy element tekstu musić być <text_view_markup> a nie <%s>

en: Output Tray
be@latin: Padnos vydačy

en: Output a C header file
be@latin: Vyjście ŭ fajł zahałoŭka C

en: Output t_ray:
be@latin: _Padnos vyjścia:

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
be@latin: Nadpisańnie dziejnaha buferu, navat kali jon aktualny

en: PDF _Pop directional formatting
be@latin: PDF – _źniaćcio napramku farmatavańnia

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
be@latin: Uzrovień kampresii vyjavy PNG musić być vartaściu ad 0 da 9; vartaść "%d" niedapuščalnaja.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
be@latin: Uzrovień kampresii vyjavy PNG musić być vartaściu ad 0 da 9; vartaść "%s" nia moža być apracavanaja.

en: PNM file has an image height of 0
be@latin: Fajł PNM maje ŭ sabie vyjavu vyšynioj 0

en: PNM file has an image width of 0
be@latin: Fajł PNM maje ŭ sabie vyjavu šyrynioj 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
be@latin: Fajł PNM maje ŭ sabie niapravilny pačatkovy bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
be@latin: Fajł PNM nia maje ŭ sabie raspaznanaha padfarmatu PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
be@latin: Modul čytańnia vyjavaŭ PNM nie absłuhoŭvaje hetaha padfarmatu PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
be@latin: Modl absłuhoŭvańnia PNM čakaŭ cełaj vartaści, a atrymaŭ inšuju

en: Pag_es:
be@latin: _Arkušy:

en: Page %u
be@latin: Staronka %u

en: Page Ordering
be@latin: Paradkavańnie staronak

en: Page Setup
be@latin: Nałady staronki

en: Page or_dering:
be@latin: _Paradkavańnie staronak:

en: Pages Per Sheet
be@latin: Staronak na arkuš

en: Pages per Sheet
be@latin: Staronak na arkušy

en: Pages per _sheet:
be@latin: Staronak _na arkuš:

en: Pages per _side:
be@latin: Staronak _na arkuš:

en: Paper
be@latin: Papiera

en: Paper Margins
be@latin: Paboččy arkuša

en: Paper Size
be@latin: Pamier papiery

en: Paper Source
be@latin: Krynica papiery

en: Paper Type
be@latin: Typ papiery

en: Paper _source:
be@latin: Krynica pap_iery:

en: Paper _type:
be@latin: Vid papier_y:

en: Path does not exist
be@latin: Ściežka nie isnuje

en: Paused
be@latin: Paŭza

en: Paused ; Rejecting Jobs
be@latin: Prypyniena. Admaŭlaje zadańni

en: Pick a Color
be@latin: Vybar koleru

en: Pick a Font
be@latin: Vybar šryftu

en: Places
be@latin: Miescy

en: Position on the color wheel.
be@latin: Pazycyja na kole koleraŭ.

en: Premature end-of-file encountered
be@latin: Zaŭčasna zdaryŭsia kaniec fajłu

en: Preparing
be@latin: Padrychtoŭka

en: Preparing %d
be@latin: Padrychtoŭka %d

en: Pri_ority:
be@latin: Pry_jarytet:

en: Print
be@latin: Vydruk

en: Print Document
be@latin: Vydruk dakumentu

en: Print at
be@latin: Vydrukuj u peŭny čas

en: Print at time
be@latin: Vydrukuj u peŭny čas

en: Print to File
be@latin: Vydruk u fajł

en: Print to LPR
be@latin: Vydruk u LPR

en: Print to Test Printer
be@latin: Vydruk na testavaj drukarcy

en: Printer
be@latin: Drukarka

en: Printer '%s' has no toner left.
be@latin: U drukarcy "%s" skončyłasia farba.

en: Printer '%s' is currently off-line.
be@latin: Drukarka "%s" adłučanaja ad sietki.

en: Printer '%s' is low on developer.
be@latin: Drukarcy "%s" nie staje raspracoŭnika.

en: Printer '%s' is low on paper.
be@latin: U drukarcy "%s" mała papiery.

en: Printer '%s' is low on toner.
be@latin: U drukarcy "%s" mała farby.

en: Printer '%s' is out of developer.
be@latin: U drukarki "%s" skončylisia raspracoŭniki.

en: Printer '%s' is out of paper.
be@latin: U drukarcy "%s" niama papiery.

en: Printer '%s' may not be connected.
be@latin: Mahćyma, drukarka "%s" nie spałučanaja.

en: Printer Default
be@latin: Zmoŭčanyja drukarki

en: Printer offline
be@latin: Drukarka nie aktyŭnaja

en: Printing %d
be@latin: Drukavańnie %d

en: Program class as used by the window manager
be@latin: Klasa prahramy ŭžyvanaja kiraŭnikom voknaŭ

en: Program name as used by the window manager
be@latin: Nazva prahramy ŭžyvanaja kiraŭnikom voknaŭ

en: RAS image has bogus header data
be@latin: Pamyłkovy zahałovak vyjavy RAS

en: RAS image has unknown type
be@latin: Nieviadomy farmat vyjavy RAS

en: RLE Right-to-left e_mbedding
be@latin: RLE – uk_aranieńnie sprava naleva

en: RLM _Right-to-left mark
be@latin: RLM – značnik napramku sp_rava naleva

en: RLO Right-to-left o_verride
be@latin: RLO – n_akładańnie sprava naleva

en: Range
be@latin: Absiah

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
be@latin: Suvory farmat PNM vymahaje dakładna adnaho prabiełu pierad źviestkami

en: Raw PNM image type is invalid
be@latin: Typ suviraj vyjavy PNM niapravilny

en: Really delete file "%s"?
be@latin: Ci sapraŭdy vydalić fajł "%s"?

en: Received invalid color data
be@latin: Atrymanyja niapravilnyja źviestki koleru

en: Recently Used
be@latin: Niadaŭna ŭžyvanyja

en: Rejecting Jobs
be@latin: Admaŭlaje zadańni

en: Remember _forever
be@latin: Zapaminaj nazaŭždy

en: Remember password until you _logout
be@latin: Pomni parol, pakul ja nia vyjdu z sesii

en: Remove
be@latin: Vydali

en: Remove the bookmark '%s'
be@latin: Vydalaje zakładku '%s'

en: Remove the selected bookmark
be@latin: Vydalaje abranuju zakładku

en: Rename File
be@latin: Źmiena nazvy fajłu

en: Rename file "%s" to:
be@latin: Źmiena nazvy fajłu "%s" na:

en: Rename...
be@latin: Źmiani nazvu...

en: Resolution
be@latin: Razroźnieńnie

en: Right to left
be@latin: Sprava naleva

en: Right to left, bottom to top
be@latin: Sprava ŭleva, źnizu ŭvierch

en: Right to left, top to bottom
be@latin: Sprava ŭleva, źvierchu ŭniz

en: SCREEN
be@latin: PADEKRAN

en: Same as --no-wintab
be@latin: Hetak ža jak --no-wintab

en: Save in _folder:
be@latin: Zapis u k_atalozie:

en: Sc_ale:
be@latin: Maš_tab:

en: Screen
be@latin: Ekran

en: Search
be@latin: Šukaj

en: Secret
be@latin: Sakretnaje

en: Select A File
be@latin: Vybar fajłu

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
be@latin: Abiary žadany koler z vonkavaha kołca, trochkutnikam unutry abiary jaskravaść hetaha koleru.

en: Select which type of documents are shown
be@latin: Abiraje jakija vidy dakumentaŭ pakazvać

en: Select which types of files are shown
be@latin: Abiraje jakija vidy fajłaŭ pakazvać

en: Serialized data is malformed
be@latin: Seryjalizavanyja źviestki niapravilna raźvityja

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
be@latin: Seryjalizavanyja źviestki niapravilna raźvityja. Pieršaja sekcyja nie źjaŭlajecca GTKEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Short Edge (Flip)
be@latin: Vuzki bierah (hartańnie)

en: Shortcut %s already exists
be@latin: Skarot %s užo isnuje

en: Shortcut %s does not exist
be@latin: Skarot %s nie isnuje

en: Show GTK+ Options
be@latin: Pakazvaje opcyi GTK+

en: Show _Hidden Files
be@latin: Pakažy s_chavanyja fajły

en: Show _Private Resources
be@latin: Pakažy p_ryvatnyja resursy

en: Show _Size Column
be@latin: Pakažy _kalonu z pamierami

en: Si_ze:
be@latin: P_amier:

en: Simple
be@latin: Prosty

en: Size
be@latin: Pamier

en: Size of the palette in 8 bit mode
be@latin: Pamier palitry ŭ 8-bitnym režymie

en: Sole completion
be@latin: Adziny varyjant zakančeńnia

en: Some of the settings in the dialog conflict
be@latin: Nałady vakna častkova supiarečnyja

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
be@latin: Akreśl adzin albo bolej absiahaŭ staronki,
     naprykład 1-3,7,11

en: Specify the time of print,
     e.g. 15:30, 2:35 pm, 14:15:20, 11:46:30 am, 4 pm
be@latin: Vyznačy čas dla vydruku.
    Naprykład, 15:30, 2:35 pm, 14:15:20, 11:46:30 am, 4 pm

en: Stack overflow
be@latin: Pierapaŭnieńnie stosu

en: Standard
be@latin: Standartnaje

en: Starting %s
be@latin: Pačynańnie %s

en: Status
be@latin: Stan

[ctx: Stock label]
en: Best _Fit
be@latin: _Dapasuj

[ctx: Stock label]
en: C_onnect
be@latin: S_pałučy

[ctx: Stock label]
en: Cu_t
be@latin: _Vytni

[ctx: Stock label]
en: Decrease Indent
be@latin: Źmienš vodstup

[ctx: Stock label]
en: Error
be@latin: Pamyłka

[ctx: Stock label]
en: Find and _Replace
be@latin: Znajdzi j z_amiani

[ctx: Stock label]
en: Increase Indent
be@latin: Pavialič vodstup

[ctx: Stock label]
en: Information
be@latin: Infarmacyja

[ctx: Stock label]
en: Landscape
be@latin: Haryzantalna

[ctx: Stock label]
en: Page Set_up
be@latin: _Nałady staronki

[ctx: Stock label]
en: Portrait
be@latin: Vertykalna

[ctx: Stock label]
en: Print Pre_view
be@latin: Pieradahlad _vydruku

[ctx: Stock label]
en: Question
be@latin: Pytańnie

[ctx: Stock label]
en: Reverse landscape
be@latin: Haryzantalna pieraviernutaje

[ctx: Stock label]
en: Reverse portrait
be@latin: Vertykalna pieraviernutaje

[ctx: Stock label]
en: Save _As
be@latin: Zapišy j_ak

[ctx: Stock label]
en: Select _All
be@latin: Zaznač u_sio

[ctx: Stock label]
en: Warning
be@latin: Aściaroha

[ctx: Stock label]
en: Zoom _In
be@latin: Pa_vialič

[ctx: Stock label]
en: Zoom _Out
be@latin: Pa_mienš

[ctx: Stock label]
en: _About
be@latin: _Ab prahramie

[ctx: Stock label]
en: _Add
be@latin: _Dadaj

[ctx: Stock label]
en: _Apply
be@latin: _Užyj

[ctx: Stock label]
en: _Ascending
be@latin: _Uzrastańnie

[ctx: Stock label]
en: _Bold
be@latin: _Toŭsty

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
be@latin: _Anuluj

[ctx: Stock label]
en: _Center
be@latin: Pa_siaredzinie

[ctx: Stock label]
en: _Clear
be@latin: Vy_čyści

[ctx: Stock label]
en: _Close
be@latin: _Začyni

[ctx: Stock label]
en: _Color
be@latin: _Koler

[ctx: Stock label]
en: _Convert
be@latin: S_kanvertuj

[ctx: Stock label]
en: _Copy
be@latin: S_kapijuj

[ctx: Stock label]
en: _Delete
be@latin: _Vydali

[ctx: Stock label]
en: _Descending
be@latin: _Źmianšeńnie

[ctx: Stock label]
en: _Discard
be@latin: _Pakiń byłoje

[ctx: Stock label]
en: _Disconnect
be@latin: _Razłučy

[ctx: Stock label]
en: _Edit
be@latin: _Redahuj

[ctx: Stock label]
en: _Execute
be@latin: Vyk_anaj

[ctx: Stock label]
en: _Fill
be@latin: _Zapaŭniaj

[ctx: Stock label]
en: _Find
be@latin: _Znajdzi

[ctx: Stock label]
en: _Floppy
be@latin: _Dyskieta

[ctx: Stock label]
en: _Font
be@latin: _Šryft

[ctx: Stock label]
en: _Fullscreen
be@latin: _Poŭny ekran

[ctx: Stock label]
en: _Harddisk
be@latin: Ć_viordy dysk

[ctx: Stock label]
en: _Help
be@latin: _Dapamoha

[ctx: Stock label]
en: _Home
be@latin: P_ačatak

[ctx: Stock label]
en: _Index
be@latin: _Źmiest

[ctx: Stock label]
en: _Information
be@latin: _Infarmacyja

[ctx: Stock label]
en: _Italic
be@latin: _Kursiŭ

[ctx: Stock label]
en: _Jump to
be@latin: P_ierajdzi da

[ctx: Stock label]
en: _Leave Fullscreen
be@latin: _Vyjdzi z poŭnaekrannaha režymu

[ctx: Stock label]
en: _Left
be@latin: _Levaruč

[ctx: Stock label]
en: _Network
be@latin: _Sietka

[ctx: Stock label]
en: _New
be@latin: _Novy

[ctx: Stock label]
en: _No
be@latin: _Nie

[ctx: Stock label]
en: _Normal Size
be@latin: _Zvyčajny pamier

[ctx: Stock label]
en: _Open
be@latin: _Adčyni

[ctx: Stock label]
en: _Paste
be@latin: Uk_lej

[ctx: Stock label]
en: _Preferences
be@latin: N_ałady

[ctx: Stock label]
en: _Print
be@latin: Vy_drukuj

[ctx: Stock label]
en: _Properties
be@latin: _Ułaścivaści

[ctx: Stock label]
en: _Quit
be@latin: _Vyjdzi

[ctx: Stock label]
en: _Redo
be@latin: P_aŭtary

[ctx: Stock label]
en: _Refresh
be@latin: _Abnavi

[ctx: Stock label]
en: _Remove
be@latin: _Vydali

[ctx: Stock label]
en: _Revert
be@latin: _Viarni

[ctx: Stock label]
en: _Right
be@latin: _Pravaruč

[ctx: Stock label]
en: _Save
be@latin: _Zapišy

[ctx: Stock label]
en: _Spell Check
be@latin: Pravier p_ravapis

[ctx: Stock label]
en: _Stop
be@latin: _Spyni

[ctx: Stock label]
en: _Strikethrough
be@latin: Pier_akreśleny

[ctx: Stock label]
en: _Undelete
be@latin: _Anuluj vydaleńnie

[ctx: Stock label]
en: _Underline
be@latin: P_adkreśleny

[ctx: Stock label]
en: _Undo
be@latin: Via_rni

[ctx: Stock label]
en: _Yes
be@latin: _Tak

[ctx: Stock label, media]
en: P_ause
be@latin: _Paŭza

[ctx: Stock label, media]
en: Pre_vious
be@latin: _Papiaredni

[ctx: Stock label, media]
en: R_ewind
be@latin: _Nazad

[ctx: Stock label, media]
en: _Forward
be@latin: _Napierad

[ctx: Stock label, media]
en: _Next
be@latin: _Nastupny

[ctx: Stock label, media]
en: _Play
be@latin: _Hraj

[ctx: Stock label, media]
en: _Record
be@latin: Za_pišy

[ctx: Stock label, media]
en: _Stop
be@latin: _Spyni

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Back
be@latin: _Nazad

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Bottom
be@latin: _Dołu

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Down
be@latin: _Dołu

[ctx: Stock label, navigation]
en: _First
be@latin: _Pieršaje

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Forward
be@latin: _Napierad

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Last
be@latin: _Apošniaje

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Top
be@latin: _Uharu

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Up
be@latin: _Uharu

en: TGA image has invalid dimensions
be@latin: Vyjava TGA maje nieadpaviednyja pamiery

en: TGA image type not supported
be@latin: Typ vyjavy TGA nie absłuhoŭvajecca

en: TIFFClose operation failed
be@latin: Aperacyja TIFFClose nie ŭdałasia

en: T_wo-sided:
be@latin: _Dvuchbakova:

en: Tag "%s" already defined
be@latin: Značnik "%s" užo akreśleny

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
be@latin: Značnik "%s" nie isnuje ŭ bufery i značniki nia mohuć być stvoranyja.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
be@latin: Značnik "%s" maje niapravilny pryjarytet "%s"

en: Tag "%s" has not been defined.
be@latin: Značnik "%s" nia byŭ akreśleny.

en: The ANI image format
be@latin: Farmat vyjavy ANI

en: The BMP image format
be@latin: Farmat vyjavy BMP

en: The EMF image format
be@latin: Farmat vyjavy EMF

en: The GIF image format
be@latin: Farmat vyjavy GIF

en: The ICNS image format
be@latin: Farmat vyjavy ICNS

en: The ICO image format
be@latin: Farmat vyjavy ICO

en: The JPEG 2000 image format
be@latin: Farmat vyjavy JPEG 2000

en: The JPEG image format
be@latin: Farmat vyjavy JPEG

en: The PCX image format
be@latin: Farmat vyjavy PCX

en: The PNG image format
be@latin: Farmat vyjavy PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
be@latin: Siamja hrafičnych farmataŭ PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
be@latin: Rastravy hrafičny farmat firmy SUN

en: The TIFF image format
be@latin: Farmat vyjavy TIFF

en: The Targa image format
be@latin: Farmat vyjavy Targa

en: The WBMP image format
be@latin: Farmat vyjavy WBMP

en: The WMF image format
be@latin: Farmat vyjavy WMF

en: The XBM image format
be@latin: Farmat vyjavy XBM

en: The XPM image format
be@latin: Farmat vyjavy XPM

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
be@latin: Atrybut "%s" byŭ dvojčy znojdzieny ŭ elemencie <%s>

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
be@latin: Abrany koler. Hety koler ty možaš pieraciahnuć na adnu z pazycyjaŭ palitry, kab zachavać jaho na budučyniu.

en: The cover is open on printer '%s'.
be@latin: Nakryŭka drukarki "%s" adčynienaja.

en: The door is open on printer '%s'.
be@latin: Dźvierki drukarki "%s" adčynienyja.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
be@latin: Fajł "%s" znachodzicca na inšaj mašynie (pad nazvaj %s) i moža być niedastupny dla hetaj prahramy.
    Ty sapraŭdy chočaš jaho vybrać?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
be@latin: Fajł užo isnuje ŭ "%s". Zamiena jaho pryviadzie da nadpisańnia jahonaha źmieściva.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
be@latin: Nazva "%s" maje ŭ sabie niedapuščalnyja ŭ nazvach fajłaŭ znaki

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
be@latin: Niemahčyma pierakanvertavać nazvu fajłu "%s" na UTF-8 (pasprabuj akreślić źmiennuju asiarodździa G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder contents could not be displayed
be@latin: Niemahčyma pakazać źmieściva katalohu

en: The folder could not be created
be@latin: Niemahčyma stvaryć kataloh

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
be@latin: Niemahčyma stvaryć kataloh, bo isnuje ŭxo fajł z takoj nazvaj. Prydumaj inšuju nazvu katalohu albo źmiani nazvu fajłu.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
be@latin: Nazva katalohu "%s" maje ŭ sabie niedapuščalnyja ŭ nazvach fajłaŭ znaki

en: The generated cache was invalid.
be@latin: Zhieneravany cache byŭ chibnym.

en: The license of the program
be@latin: Licenzija prahramy

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
be@latin: Chutčej za ŭsio, ty nia možaš stvaryć časovy fajł.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
be@latin: Abrany raniej koler dziela paraŭnańnia z koleram abiranym ciapier. Možna pieraciahnuć hety koler na adnu z pazycyjaŭ palitry albo abrać jaho niepasredna pieraciahvajučy jaho na susiedni koler.

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
be@latin: Prahramie nie ŭdałosia spałučycca z demanam indeksacyi. Pravier, ci jon uruchomleny.

en: There is a problem on printer '%s'.
be@latin: Z drukarkaju "%s" uźnikła prablema.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
be@latin: Hetaja kopija gdk-pixbuf nie dazvalaje zapisvać vyjavu ŭ farmacie: %s

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
be@latin: Funkcyja nie implementavanaja dla widgetaŭ klasy '%s'

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
be@latin: Tigre-Erytrea (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
be@latin: Tigre-Etiopia (EZ+)

en: Top Secret
be@latin: Zusim sakretna

en: Top to bottom, left to right
be@latin: Źvierchu ŭniz, źleva ŭprava

en: Top to bottom, right to left
be@latin: Źvierchu ŭniz, sprava ŭleva

en: Topdown BMP images cannot be compressed
be@latin: Vyjavy typu top-down BMP nia mohuć być skampresavanyja

en: Transformed JPEG has zero width or height.
be@latin: Transfarmavanaja vyjava JPEG maje nulavuju šyryniu albo vyšyniu.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
be@latin: Transfarmavanaja vyjava JPEG2000 maje nulavuju šyryniu albo vyšyniu

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
be@latin: Transfarmavany PNG maje ŭ sabie nie absłuhoŭvanuju kolkaść kanałaŭ, pavinna być 3 albo 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
be@latin: Transfarmavany PNG maje nulavuju šyryniu albo vyšyniu.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
be@latin: Transfarmavany PNG nie źjaŭlajecca RGB ani RGBA.

en: Translated by
be@latin: Pierakład

en: Transparency of the color.
be@latin: Prazrystaść koleru.

en: Turn off verbose output
be@latin: Vyklučeńnie zavialikaha vyjścia

en: Turns volume down or up
be@latin: Źmianiaje hučnaść

en: Two Sided
be@latin: Dvuchbakova

en: Type a file name
be@latin: Uviadzi nazvu fajłu

en: Type name of new folder
be@latin: Padaj nazvu novaha katalohu

en: Unable to find an item with URI '%s'
be@latin: Niemahčyma znajści element z URI '%s'

en: Unable to find include file: "%s"
be@latin: Niemahčyma znajści dałučany fajł: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
be@latin: Niemahčyma zahruzić modul vyśviatleńnia vyjavaŭ: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
be@latin: Niemahčyma znajści fajł z vyjavaj na ściežcy: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
be@latin: Niemahčyma znajści modul absłuhoŭvańnia matyvu ŭ module_path: "%s",

en: Unclassified
be@latin: Niesklasyfikavanaje

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
be@latin: Niečakanaja vartaść hłybini elementaŭ palitry koleraŭ

en: Unexpected character data on line %d char %d
be@latin: Niečakanyja znakavyja źviestki ŭ %d radku %d znaku

en: Unexpected end of PNM image data
be@latin: Niečakany kaniec źviestak vyjavy PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
be@latin: Nie padtrymvany frahment ikony ŭ animacyi

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
be@latin: Niečakany značnik pačatku '%s' ŭ %d radku %d znaku

en: Unhandled tag: '%s'
be@latin: Značnik, jaki nie absłuhoŭvajecca: '%s'

en: Unknown
be@latin: Nieviadomy

en: Unknown error when trying to deserialize %s
be@latin: Nieviadomaja pamyłka padčas sproby deseryjalizacyi %s

en: Unknown item
be@latin: Nieviadomy element

en: Unrecognized image file format
be@latin: Nieraspaznany farmat fajłu vyjavy

en: Unspecified error
be@latin: Nieakreślenaja pamyłka

en: Unsupported JPEG color space (%s)
be@latin: Prastora koleraŭ u fajle JPEG (%s) nie absłuhoŭvajecca

en: Unsupported animation type
be@latin: Niepadtrymvany typ animacyi

en: Unsupported depth for ICO file: %d
be@latin: Hłybinia dla fajłu ICO: %d nie padtrymvajecca

en: Unsupported icon type
be@latin: Typ ikony nie padtrymvajecca

en: Unsupported image format for GDI+
be@latin: Typ vyjavy, jaki nie absłuhoŭvajecca dla GDI+

en: Untitled filter
be@latin: Filter biaz nazvy

en: Up Path
be@latin: Uvierch ściežki

en: Urgent
be@latin: Važnaje

en: Validate existing icon cache
be@latin: Spraŭdź najaŭny cache ikon

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
be@latin: Vartaść tekstavaha elementu PNG %s nia moža być pierakanvertavanaja na kadavańnie ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
be@latin: Farmat GIF u versii %s nie absłuhoŭvajecca

en: Vietnamese (VIQR)
be@latin: Vietnamski ((VIQR)

en: Volume
be@latin: _Hučnaść:

en: Volume Down
be@latin: Ścišeńnie

en: Volume Up
be@latin: Padhučnieńnie

en: Width or height of TIFF image is zero
be@latin: Šyrynia albo vyšynia vyjavy TIFF roŭnaja nulu

en: Window
be@latin: Vakno

en: Written by
be@latin: Prahrama

en: X Input Method
be@latin: Metad uvachodu X

en: X _tilt:
be@latin: Ha_ryzantalny nachił:

en: X display to use
be@latin: Vykarystoŭvajecca ekran X

en: X screen to use
be@latin: Vykarystoŭvajecca padekran X

en: XPM file has image height <= 0
be@latin: Fajł XPM maje ŭ sabie vyjavu vyšynioj <= 0

en: XPM file has image width <= 0
be@latin: Fajł XPM maje ŭ sabie vyjavu šyrynioj <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
be@latin: Fajł XPM maje ŭ sabie niapravilnuju kolkaść koleraŭ

en: XPM has invalid number of chars per pixel
be@latin: Fajł XPM maje ŭ sabie niapravilnuju kolkaść znakaŭ na piksel

en: Y t_ilt:
be@latin: Ver_tykalny nachił:

en: Yesterday at %H:%M
be@latin: Učora a %H:%M

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
be@latin: Možaš u hetym miescy padać šasnaccatkovuju vartaść koleru (jak u HTML) albo prosta nazvu koleru pa anhielsku, naprykład: 'orange'.

en: ZWJ Zero width _joiner
be@latin: ZWN – łu_čak znakaŭ nulavoj šyryni

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
be@latin: ZWNJ – vyklučni_k znakaŭ nulavoj šyryni

en: ZWS _Zero width space
be@latin: ZWS – prabieł n_ulavoj šyryni

en: _Add
be@latin: _Dadaj

en: _Add to Bookmarks
be@latin: _Dadaj u zakładki

en: _After:
be@latin: _Paśla:

en: _All Pages
be@latin: _Usie arkušy

en: _Billing info:
be@latin: Infarmacyja ab apłatac_h:

en: _Blue:
be@latin: _Sini:

en: _Bottom:
be@latin: _Nižniaje:

en: _Browse for other folders
be@latin: _Prahladaj inšyja katalohi

en: _Clear List
be@latin: Vy_čyść śpis

en: _Device:
be@latin: _Aparatura:

en: _Domain:
be@latin: _Damen:

en: _Family:
be@latin: _Siamja:

en: _Files
be@latin: _Fajły

en: _Folder name:
be@latin: Nazva f_olderu:

en: _Format for:
be@latin: _Farmat dla:

en: _Gamma value
be@latin: Vartaść h_ama

en: _Green:
be@latin: _Zialony:

en: _Height:
be@latin: _Vyšynia:

en: _Hue:
be@latin: A_dcieńnie:

en: _Insert Unicode Control Character
be@latin: _Ustaŭ kantrolny znak Unikodu

en: _Left:
be@latin: _Levaje:

en: _License
be@latin: _Licenzija

en: _Location:
be@latin: Pałaž_eńnie:

en: _Mode:
be@latin: _Režym:

en: _Name:
be@latin: _Nazva:

en: _New Folder
be@latin: _Nowy kataloh

en: _Now
be@latin: _Ciapier

en: _Only print:
be@latin: Vydruk _tolki:

en: _Orientation:
be@latin: _Aryjentacyja:

en: _Output format
be@latin: _Farmat vyjścia

en: _Palette:
be@latin: Pal_itra:

en: _Paper size:
be@latin: _Pamier papiery:

en: _Password:
be@latin: _Parol:

en: _Places
be@latin: _Miescy

en: _Pressure:
be@latin: _Nacisk:

en: _Preview:
be@latin: _Pieradahlad:

en: _Red:
be@latin: _Čyrvony:

en: _Remove
be@latin: _Vydali

en: _Remove From List
be@latin: _Vydali sa śpisu

en: _Rename
be@latin: Źmiani _nazvu

en: _Rename File
be@latin: _Źmiani nazvu fajłu

en: _Replace
be@latin: _Zamiani

en: _Reverse
be@latin: A_dvarotna

en: _Right:
be@latin: _Pravaje:

en: _Saturation:
be@latin: Na_syčanaść:

en: _Save color here
be@latin: _Zapišy koler u hetym miescy

en: _Save in folder:
be@latin: _Zapis w foldery:

en: _Selection:
be@latin: _Vybar:

en: _Style:
be@latin: _Styl:

en: _Top:
be@latin: _Vierchniaje:

en: _Username:
be@latin: _Karystalnik:

en: _Value:
be@latin: _Vartaść:

en: _Wheel:
be@latin: _Koła:

en: _Width:
be@latin: _Šyrynia:

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
be@latin: abcćčdefghi ABCĆČDEFGHI

en: calendar:week_start:0
be@latin: calendar:week_start:1

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
be@latin: znojdzienyja roznyja iźviestki dla symbalična paviazanych "%s" i "%s"

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
be@latin[0]: Nie staje pamiaci dziela buferu vyjavy pamieram %u bajtu
be@latin[1]: Nie staje pamiaci dziela buferu vyjavy pamieram %u bajtaŭ
be@latin[2]: Nie staje pamiaci dziela buferu vyjavy pamieram %u bajtaŭ

en: inch
be@latin: cali

[ctx: input method menu]
en: System
be@latin: Systema

[ctx: input method menu]
en: System (%s)
be@latin: Systema (%s)

[ctx: keyboard label]
en: Down
be@latin: Uniz

[ctx: keyboard label]
en: KP_Begin
be@latin: KP Begin

[ctx: keyboard label]
en: KP_Delete
be@latin: KP Delete

[ctx: keyboard label]
en: KP_Down
be@latin: KP Uniz

[ctx: keyboard label]
en: KP_End
be@latin: KP End

[ctx: keyboard label]
en: KP_Enter
be@latin: KP Enter

[ctx: keyboard label]
en: KP_Home
be@latin: KP Home

[ctx: keyboard label]
en: KP_Insert
be@latin: KP Insert

[ctx: keyboard label]
en: KP_Left
be@latin: KP Uleva

[ctx: keyboard label]
en: KP_Next
be@latin: KP Next

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Down
be@latin: KP Page Down

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Up
be@latin: KP Page Up

[ctx: keyboard label]
en: KP_Prior
be@latin: KP Prior

[ctx: keyboard label]
en: KP_Right
be@latin: KP Uprava

[ctx: keyboard label]
en: KP_Space
be@latin: KP Prabieł

[ctx: keyboard label]
en: KP_Tab
be@latin: KP Tab

[ctx: keyboard label]
en: KP_Up
be@latin: KP Uvierch

[ctx: keyboard label]
en: Left
be@latin: Uleva

[ctx: keyboard label]
en: Multi_key
be@latin: Multi key

[ctx: keyboard label]
en: Num_Lock
be@latin: Num Lock

[ctx: keyboard label]
en: Page_Down
be@latin: Page Down

[ctx: keyboard label]
en: Page_Up
be@latin: Page Up

[ctx: keyboard label]
en: Right
be@latin: Uprava

[ctx: keyboard label]
en: Scroll_Lock
be@latin: Scroll Lock

[ctx: keyboard label]
en: Space
be@latin: Prabieł

[ctx: keyboard label]
en: Sys_Req
be@latin: Sys Req

[ctx: keyboard label]
en: Up
be@latin: Uvierch

en: none
be@latin: niama

en: output.%s
be@latin: vyjście.%s

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
be@latin: Kanvert #10

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
be@latin: Kanvert #11

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
be@latin: Kanvert #12

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
be@latin: Kanvert #14

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
be@latin: Kanvert #9

[ctx: paper size]
en: 6x9 Envelope
be@latin: Kanvert 6x9

[ctx: paper size]
en: 7x9 Envelope
be@latin: Kanvert 7x9

[ctx: paper size]
en: 9x11 Envelope
be@latin: Kanvert 9x11

[ctx: paper size]
en: A5 Extra
be@latin: A5 Ekstra

[ctx: paper size]
en: B5 Extra
be@latin: B5 Ekstra

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
be@latin: Kanvert Choukei 2

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
be@latin: Kanvert Choukei 3

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
be@latin: Kanvert Choukei 4

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
be@latin: Kanvert DL

[ctx: paper size]
en: European edp
be@latin: Eŭrapiejski edp

[ctx: paper size]
en: FanFold European
be@latin: Eŭrapiejski FanFold

[ctx: paper size]
en: FanFold German Legal
be@latin: Niamiecki FanFold Legal

[ctx: paper size]
en: FanFold US
be@latin: Amerykanski FanFold

[ctx: paper size]
en: Government Legal
be@latin: Uradnaje aficyjnaje

[ctx: paper size]
en: Government Letter
be@latin: Uradny list

[ctx: paper size]
en: Index 3x5
be@latin: Indeks 3x5

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 (postcard)
be@latin: Indeks 4x6 (paštoŭka)

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 ext
be@latin: Indeks 4x6 ext

[ctx: paper size]
en: Index 5x8
be@latin: Indeks 5x8

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
be@latin: Kanvert zaprašeńnia

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
be@latin: Italjanski kanvert

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
be@latin: Kanvert manarchaŭ

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
be@latin: Asabisty kanvert

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
be@latin: Kanvert Postfix

[ctx: paper size]
en: Small Photo
be@latin: Mały fotazdymak

[ctx: paper size]
en: US Legal Extra
be@latin: US Legal Ekstra

[ctx: paper size]
en: US Letter Extra
be@latin: US Letter Ekstra

[ctx: paper size]
en: Wide Format
be@latin: Šyroki farmat

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
be@latin: Kanvert a2

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
be@latin: Kanvert c5

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
be@latin: hagaki (paštoŭka)

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
be@latin: Kanvert kahu

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
be@latin: Kanvert kaku2

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
be@latin: oufuku (paštoŭka z adkazam)

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
be@latin: Kanvert prc1

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
be@latin: Kanvert prc10

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
be@latin: Kanvert prc2

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
be@latin: Kanvert prc3

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
be@latin: Kanvert prc4

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
be@latin: Kanvert prc5

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
be@latin: Kanvert prc6

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
be@latin: Kanvert prc7

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
be@latin: Kanvert prc8

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
be@latin: Kanvert you4

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
be@latin: Blakavańnie

[ctx: print operation status]
en: Finished
be@latin: Skončyłasia

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
be@latin: Skončyłasia z pamyłkaj

[ctx: print operation status]
en: Generating data
be@latin: Vytvareńnie źviestak

[ctx: print operation status]
en: Initial state
be@latin: Pačatkovy stan

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
be@latin: Padrychtoŭka da druku

[ctx: print operation status]
en: Printing
be@latin: Druk

[ctx: print operation status]
en: Sending data
be@latin: Vysyłańnie źviestak

[ctx: print operation status]
en: Waiting
be@latin: Čakańnie

en: test-output.%s
be@latin: testavaje-vyjście.%s

en: unsupported RAS image variation
be@latin: typ vyjavy RAS nie absłuhoŭvajecca
