libuser 0.60 - en to pl translation catalogue (301 entries)

en: %s did not have a gid number.
pl: %s nie ma numeru GID.

en: %s does not exist
pl: %s nie istnieje

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
pl: %s nie jest upoważniony do zmiany informacji fingera o %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
pl: %s wartość „%s”: „:” jest niedozwolone

en: %s value `%s': `\n' not allowed
pl: %s wartość „%s”: „\n” jest niedozwolone

en: Account Expires:	%s
pl: Konto ważne do:	%s

en: Account creation failed: %s.
pl: Utworzenie konta się nie powiodło: %s.

en: Account is locked.
pl: Konto jest zablokowane.

en: Account is not locked.
pl: Konto nie jest zablokowane.

en: Authentication failed for %s.
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło dla %s.

en: Both -L and -U specified.
pl: Podano jednocześnie opcje -L i -U.

en: Can't set default context for /etc/passwd
pl: Nie można ustawić domyślnego kontekstu dla /etc/passwd

en: Cannot obtain lock `%s': %s
pl: Nie można uzyskać blokady „%s”: %s

en: Changing finger information for %s.
pl: Zmienianie informacji fingera dla %s.

en: Changing password for %s.
pl: Zmienianie hasła dla %s.

en: Changing shell for %s.
pl: Zmienianie powłoki dla %s.

en: Copying user structure:
pl: Kopiowanie struktury użytkownika:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
pl: Błąd w bibliotece Cyrus SASL podczas tworzenia użytkownika: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
pl: Błąd w bibliotece Cyrus SASL podczas usuwania użytkownika: %s

en: DAYS
pl: DNI

en: Default user attribute names:
pl: Nazwy atrybutów dla domyślnego użytkownika:

en: Default user object classes:
pl: Klasy obiektów dla domyślnego użytkownika:

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

en: Entry not found.
pl: Nie odnaleziono wpisu.

en: Error changing mode of `%s': %s
pl: Błąd podczas zmieniania trybu „%s”: %s

en: Error changing owner of `%s': %s
pl: Błąd podczas zmieniania właściciela „%s”: %s

en: Error creating %s: %s.
pl: Błąd podczas tworzenia %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
pl: Błąd podczas tworzenia konta dla „%s”: wiersz jest niepoprawnie sformatowany.

en: Error creating group `%s': %s
pl: Błąd podczas tworzenia grupy „%s”: %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
pl: Błąd podczas tworzenia grupy dla „%s” z GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu domowego dla %s: %s

en: Error creating mail spool for %s: %s
pl: Błąd podczas tworzenia bufora poczty dla %s: %s

en: Error creating mail spool: %s
pl: Błąd podczas tworzenia bufora poczty: %s

en: Error creating user account for %s: %s
pl: Błąd podczas tworzenia konta użytkownika dla %s: %s

en: Error initializing %s: %s
pl: Błąd podczas inicjowania %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
pl: Błąd podczas inicjowania %s: %s.

en: Error initializing PAM.
pl: Błąd podczas inicjowania PAM.

en: Error looking up %s: %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania %s: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
pl: Błąd podczas przenoszenia %s do %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
pl: Błąd podczas otwierania „%s”: %s.

en: Error parsing arguments: %s.
pl: Błąd podczas przetwarzania parametrów: %s.

en: Error reading `%s': %s
pl: Błąd podczas odczytywania „%s”: %s

en: Error reading from file descriptor %d.
pl: Błąd podczas odczytywania z deskryptora pliku %d.

en: Error removing home directory: %s.
pl: Błąd podczas usuwania katalogu domowego: %s.

en: Error removing mail spool: %s
pl: Błąd podczas usuwania bufora poczty: %s

en: Error removing stale lock `%s': %s
pl: Błąd podczas usuwania nieaktualnej blokady „%s”: %s

en: Error replacing `%s': %s
pl: Błąd podczas zastępowania „%s”: %s

en: Error resolving `%s': %s
pl: Błąd podczas rozwiązywania „%s”: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
pl: Błąd podczas ustawiania wstępnego hasła dla %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
pl: Błąd podczas ustawiania hasła grupie %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
pl: Błąd podczas ustawiania hasła użytkownika %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
pl: Błąd podczas zapisywania „%s”: %s

en: Failed to drop privileges.
pl: Próba odebrania uprawnień się nie powiodła.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby modyfikacji okresu ważności dla %s: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
pl: Ustawienie hasła dla grupy %s się nie powiodło: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
pl: Ustawienie hasła użytkownika %s się nie powiodło: %s.

en: Finger information changed.
pl: Informacje fingera zostały zmienione.

en: Finger information not changed:  input error.
pl: Informacje fingera nie zostały zmienione: błąd wejścia.

en: Finger information not changed: %s.
pl: Informacje fingera nie zostały zmienione: %s.

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: GECOS information
pl: informacje GECOS

en: GECOS information for new user
pl: informacje GECOS dla nowego użytkownika

en: Getting default user attributes:
pl: Uzyskiwanie atrybutów domyślnego użytkownika:

en: Given Name
pl: Imię

en: Group %jd does not exist
pl: Grupa %jd nie istnieje

en: Group %s could not be deleted: %s
pl: Grupa %s nie może zostać usunięta: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
pl: Grupa %s nie może zostać usunięta: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
pl: Grupa %s nie może zostać zablokowana: %s

en: Group %s could not be modified: %s
pl: Grupa %s nie może zostać zmodyfikowana: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
pl: Grupa %s nie może zostać zmodyfikowana: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
pl: Grupa %s nie może zostać odblokowana: %s

en: Group %s does not exist.
pl: Grupa %s nie istnieje.

en: Group creation failed: %s
pl: Utworzenie grupy się nie powiodło: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
pl: Grupa z GID %jd nie ma nazwy.

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Inactive:	%ld
pl: Nieaktywne:	%ld

en: Inactive:	Never
pl: Nieaktywne:	Nigdy

en: Internal PAM error `%s'.
pl: Wewnętrzny błąd PAM „%s”.

en: Internal error.
pl: Błąd wewnętrzny.

en: Invalid ID %s
pl: Nieprawidłowy identyfikator %s

en: Invalid contents of lock `%s'
pl: Nieprawidłowa zawartość blokady „%s”

en: Invalid default value of field %s: %s
pl: Nieprawidłowa domyślna wartość pola %s: %s

en: Invalid group ID %s
pl: Nieprawidłowy identyfikator grupy %s

en: Invalid user ID %s
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika %s

en: LDAP Bind DN
pl: DN do powiązania z LDAP

en: LDAP Bind Password
pl: Hasło powiązania z LDAP

en: LDAP SASL Authorization User
pl: Upoważnienie użytkownika SASL LDAP

en: LDAP SASL User
pl: Użytkownik SASL LDAP

en: LDAP Search Base DN
pl: Podstawowy DN dla LDAP

en: LDAP Server Name
pl: Nazwa serwera LDAP

en: Last Change:	%s
pl: Ostatnia zmiana:	%s

en: Maximum:	%ld
pl: Maksymalnie:	%ld

en: Maximum:	None
pl: Maksymalnie:	Brak

en: Minimum:	%ld
pl: Minimalnie:	%ld

en: Must change password on next login
pl: Należy zmienić hasło podczas następnego logowania

en: NAME
pl: NAZWA

en: NUM
pl: LICZBA

en: Never
pl: Nigdy

en: New Shell
pl: Nowa powłoka

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password (confirm)
pl: Nowe hasło (potwierdzenie)

en: No group name specified, no name for gid %d.
pl: Nie podano nazwy grupy, brak nazwy dla GID %d.

en: No group name specified, using %s.
pl: Nie podano nazwy grupy, używanie %s.

en: No group name specified.
pl: Nie podano nazwy grupy.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
pl: Nie istnieje żadna grupa z GID %jd, nie zostanie usunięta.

en: No new home directory for %s.
pl: Brak nowego katalogu domowego dla %s.

en: No old home directory for %s.
pl: Brak poprzedniego katalogu domowego dla %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
pl: Nie podano nazwy użytkownika dla UID %d.

en: No user name specified, using %s.
pl: Nie podano nazwy użytkownika, używanie %s.

en: No user name specified.
pl: Nie podano nazwy użytkownika.

en: Office
pl: Praca

en: Office Phone
pl: Telefon do pracy

en: PATH
pl: ŚCIEŻKA

en: Password Expires:	%s
pl: Hasło wygasa:	%s

en: Password Inactive:	%s
pl: Hasło nieaktywne:	%s

en: Password change canceled.
pl: Zmiana hasła została anulowana.

en: Password changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Passwords do not match, try again.
pl: Hasła nie pasują, proszę spróbować ponownie.

en: Prompts failed.
pl: Znak zachęty się nie powiódł.

en: Prompts succeeded.
pl: Znak zachęty się powiódł.

en: Refusing to create account with UID 0.
pl: Nie można utworzyć konta o UID 0.

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
pl: Odmawianie domyślnego użycia niebezpiecznego katalogu domowego „%s”

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
pl: Odmawianie domyślnego użycia niebezpiecznego katalogu domowego „%s” dla %s

en: STRING
pl: CIĄG

en: Searching for group named %s.
pl: Wyszukiwanie grupy o nazwie %s.

en: Searching for group with ID %jd.
pl: Wyszukiwanie grupy o identyfikatorze %jd.

en: Searching for user named %s.
pl: Wyszukiwanie użytkownika o nazwie %s.

en: Searching for user with ID %jd.
pl: Wyszukiwanie użytkownika o identyfikatorze %jd.

en: Shell changed.
pl: Powłoka została zmieniona.

en: Shell not changed: %s
pl: Powłoka nie została zmieniona: %s

en: Surname
pl: Nazwisko

en: The lock %s is held by process %ju
pl: Blokada %s jest zajmowana przez proces %ju

en: Unknown user authenticated.
pl: Nieznany uwierzytelniony użytkownik.

en: Unknown user context
pl: Nieznany kontekst użytkownika

en: User %s could not be deleted: %s.
pl: Użytkownik %s nie może zostać usunięty: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
pl: Użytkownik %s nie może zostać zablokowany: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
pl: Użytkownik %s nie może zostać zmodyfikowany: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
pl: Użytkownik %s nie może zostać odblokowany: %s.

en: User %s does not exist.
pl: Użytkownik %s nie istnieje.

en: User mismatch.
pl: Użytkownik się nie zgadza.

en: Warning:	%ld
pl: Ostrzeżenie:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
pl: Ostrzeżenie: grupa o identyfikatorze %jd nie istnieje.

en: [OPTION...]
pl: [OPCJA…]

en: [OPTION...] [user]
pl: [OPCJA…] [użytkownik]

en: [OPTION...] group
pl: [OPCJA…] grupa

en: [OPTION...] user
pl: [OPCJA…] użytkownik

en: `:' and `\n' not allowed in encrypted password
pl: „:” i „\n” są niedozwolone w zaszyfrowanych hasłach

en: access denied
pl: brak dostępu

en: bad user/group id
pl: błędny identyfikator użytkownika/grupy

en: bad user/group name
pl: błędna nazwa użytkownika/grupy

en: change group to have given name
pl: zmienia nazwę grupy na podaną

en: change login name for user
pl: zmienia nazwę logowania dla użytkownika

en: common name for new user
pl: wspólna nazwa dla nowego użytkownika

en: configuration file `%s' is too large
pl: plik konfiguracyjny „%s” jest za duży

en: could not bind to LDAP server
pl: nie można powiązać z serwerem LDAP

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
pl: nie można dołączyć się do serwera LDAP, pierwsza próba jako „%s”: %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
pl: nie można uzgodnić TLS z serwerem LDAP

en: could not open configuration file `%s': %s
pl: nie można otworzyć pliku konfiguracyjnego „%s”: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
pl: nie można odczytać pliku konfiguracyjnego „%s”: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
pl: nie można ustawić protokołu LDAP do wersji %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
pl: nie można wykonać „stat” na pliku konfiguracyjnym „%s”: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
pl: nie można ustalić domyślnego kontekstu zabezpieczeń dla „%s”: %s

en: couldn't get default security context: %s
pl: nie można uzyskać domyślnego kontekstu zabezpieczeń: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
pl: nie można uzyskać domyślnego kontekstu zabezpieczeń „%s”: %s

en: couldn't open `%s': %s
pl: nie można otworzyć „%s”: %s

en: couldn't read from `%s': %s
pl: nie można odczytać z „%s”: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
pl: nie można ustawić domyślnego kontekstu zabezpieczeń na „%s”: %s

en: couldn't stat `%s': %s
pl: nie można wykonać „stat” na „%s”: %s

en: couldn't write to `%s': %s
pl: nie można zapisać do „%s”: %s

en: create a system group
pl: tworzy grupę systemową

en: create a system user
pl: tworzy użytkownika systemowego

en: data not found in file
pl: dane w pliku nie zostały odnalezione

en: date of last password change in days since 1/1/70
pl: data ostatniej zmiany hasła od 1 stycznia 1970

en: days before expiration to begin warning user
pl: liczba dni przed wygaśnięciem, podczas których ostrzegać użytkownika

en: directory with files for the new user
pl: katalog z plikami dla nowego użytkownika

en: don't create group with same name as user
pl: bez tworzenia grupy o tej samej nazwie co użytkownik

en: don't create home directories
pl: bez tworzenia katalogów domowych

en: don't create home directory for user
pl: bez tworzenia katalogu domowego dla nowego użytkownika

en: don't create mail spools
pl: bez tworzenia kolejek poczty

en: don't remove the user's private group, if the user has one
pl: bez usuwania prywatnej grupy użytkownika, jeśli użytkownik ją ma

en: entity object has no %s attribute
pl: obiekt jednostki nie ma atrybutu %s

en: entry already present in file
pl: wpis znajduje się już w pliku

en: entry with conflicting name already present in file
pl: wpis o sprzecznej nazwie znajduje się już w pliku

en: error creating `%s': %s
pl: błąd podczas tworzenia „%s”: %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
pl: błąd podczas tworzenia wpisu w katalogu LDAP: %s

en: error creating home directory for user
pl: błąd podczas tworzenia katalogu domowego dla użytkownika

en: error encrypting password
pl: błąd podczas szyfrowania hasła

en: error initializing Cyrus SASL: %s
pl: błąd podczas inicjowania biblioteki Cyrus SASL: %s

en: error initializing ldap library
pl: błąd podczas inicjowania biblioteki LDAP

en: error loading module
pl: błąd podczas wczytywania modułu

en: error locking file
pl: błąd podczas blokowania pliku

en: error locking file: %s
pl: błąd podczas blokowania pliku %s

en: error manipulating terminal attributes
pl: błąd podczas zmieniania atrybutów terminala

en: error modifying LDAP directory entry: %s
pl: błąd podczas modyfikacji pozycji w katalogu LDAP: %s

en: error moving home directory for user
pl: błąd podczas przenoszenia katalogu domowego użytkownika

en: error opening file
pl: błąd podczas otwierania pliku

en: error opening temporary file for `%s': %s
pl: błąd podczas otwierania pliku tymczasowego dla „%s”: %s

en: error reading file
pl: błąd podczas odczytywania pliku

en: error reading from terminal
pl: błąd podczas odczytywania z terminalu

en: error reading terminal attributes
pl: błąd podczas odczytywania atrybutów terminala

en: error removing LDAP directory entry: %s
pl: błąd podczas usuwania wpisu w katalogu LDAP: %s

en: error removing home directory for user
pl: błąd podczas usuwania katalogu domowego użytkownika

en: error renaming LDAP directory entry: %s
pl: błąd podczas zmieniania nazwy wpisu w katalogu LDAP: %s

en: error resolving symbol in module
pl: błąd podczas wyszukiwaniu symbolu w module

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
pl: błąd podczas ustawiania hasła w katalogu LDAP dla %s: %s

en: error setting terminal attributes
pl: błąd podczas ustawiania atrybutów terminala

en: error statting file
pl: błąd podczas wykonywania „stat” na pliku

en: error writing to file
pl: błąd podczas zapisywania do pliku

en: file with user information records
pl: plik z wpisami informacji o użytkowniku

en: generic error
pl: ogólny błąd

en: gid for new group
pl: GID nowej grupy

en: given name for new user
pl: imię dla nowego użytkownika

en: group %jd has no name
pl: grupa %jd nie ma nazwy

en: group %s has no GID
pl: grupa %s nie ma GID

en: group %s not found
pl: nie odnaleziono grupy %s

en: group for new user
pl: grupa dla nowego użytkownika

en: group has neither a name nor a GID
pl: grupa nie ma nazwy ani GID

en: home directory
pl: katalog domowy

en: home directory for new user
pl: katalog domowy dla nowego użytkownika

en: home telephone number for new user
pl: numer telefonu domowego dla nowego użytkownika

en: internal initialization error
pl: błąd wewnętrzny inicjowania

en: invalid ID
pl: nieprawidłowy identyfikator

en: invalid attribute value
pl: nieprawidłowa wartość atrybutu

en: invalid module combination
pl: nieprawidłowe połączenie modułów

en: invalid number
pl: nieprawidłowy numer

en: library/module version mismatch
pl: niezgodne wersje biblioteki/modułu

en: list aging parameters for the user
pl: wyświetla listę parametrów starzenia dla użytkownika

en: list members of a named group instead of the group memberships for the named user
pl: wyświetla listę członków nazwanej grupy zamiast członkostwa w grupie dla nazwanego użytkownika

en: list of administrators to add
pl: lista administratorów do dodania

en: list of administrators to remove
pl: lista administratorów do usunięcia

en: list of group members to add
pl: lista członków grupy do dodania

en: list of group members to remove
pl: lista członków grupy do usunięcia

en: lock account
pl: blokuje konto

en: lock group
pl: blokuje grupę

en: maximum days between password changes
pl: maksymalna liczba dni między zmianami hasła

en: minimum days between password changes
pl: minimalna liczba dni między zmianami hasła

en: module `%s' does not define `%s'
pl: moduł „%s” nie określa „%s”

en: module disabled by configuration
pl: moduł wyłączony w konfiguracji

en: module version mismatch in `%s'
pl: niezgodna wersja modułu w „%s”

en: move home directory contents
pl: przenosi zawartość katalogu domowego

en: name contains control characters
pl: nazwa zawiera znaki kontrolne

en: name contains invalid char `%c'
pl: nazwa zawiera nieprawidłowy znak „%c”

en: name contains non-ASCII characters
pl: nazwa zawiera znaki spoza ASCII

en: name contains whitespace
pl: nazwa zawiera biały znak

en: name is not set
pl: nazwa nie jest ustawiona

en: name is too long (%zu > %d)
pl: nazwa jest za długa (%zu > %d)

en: name is too short
pl: nazwa jest za krótka

en: name starts with a hyphen
pl: nazwa zaczyna się od myślnika

en: new crypted password
pl: nowe zaszyfrowane hasło

en: new plain password
pl: nowe zwykłe hasło

en: no `%s' attribute found
pl: nie odnaleziono atrybutu „%s”

en: no initialization function %s in `%s'
pl: brak funkcji inicjującej %s w „%s”

en: no shadow file present -- disabling
pl: plik shadow nieobecny — wyłączanie

en: no such object in LDAP directory
pl: nie ma takiego obiektu w katalogu LDAP

en: not enough privileges
pl: brak wystarczających uprawnień

en: not executing with superuser privileges
pl: bez uruchamiania z uprawnieniami superużytkownika

en: number of days after password expiration date when account is considered inactive
pl: liczba dni po dacie wygaśnięcia hasła, po których konto zostanie uznane za nieaktywne

en: object had no %s attribute
pl: obiekt nie miał atrybutu %s

en: object has no %s attribute
pl: obiekt nie ma atrybutu %s

en: only list membership information by name, and not UID/GID
pl: wyświetla listę tylko informacji o członkostwie według nazwy, bez UID/GID

en: password expiration date in days since 1/1/70
pl: data wygaśnięcia hasła w dniach od 1 stycznia 1970

en: plaintext password for the user
pl: hasło w zwykłym tekście dla użytkownika

en: plaintext password for use with group
pl: hasło w zwykłym tekście do użycia z grupą

en: pre-hashed password for the user
pl: uprzednio wymieszane hasło dla użytkownika

en: pre-hashed password for use with group
pl: uprzednio wymieszane hasło do użycia z grupą

en: prompt for all information
pl: pyta o wszystkie informacje

en: read new crypted password from given descriptor
pl: odczytuje nowe zaszyfrowane hasło z podanego deskryptora

en: read new plain password from given descriptor
pl: odczytuje nowe zwykłe hasło z podanego deskryptora

en: remove the user's home directory
pl: usuwa katalog domowy użytkownika

en: room number for new user
pl: numer pokoju dla nowego użytkownika

en: set GID for group
pl: ustawia GID dla grupy

en: set UID for user
pl: ustawia UID dla użytkownika

en: set common name for user
pl: ustawia wspólną nazwę dla użytkownika

en: set given name for user
pl: ustawia imię dla użytkownika

en: set group password instead of user password
pl: ustawia hasło grupy zamiast hasła użytkownika

en: set home telephone number for user
pl: ustawia numer telefonu domowego dla użytkownika

en: set primary GID for user
pl: ustawia główny GID dla użytkownika

en: set room number for user
pl: ustawia numer pokoju dla użytkownika

en: set shell for user
pl: ustawia powłokę dla użytkownika

en: set surname for user
pl: ustawia nazwisko dla użytkownika

en: set telephone number for user
pl: ustawia numer telefonu dla użytkownika

en: shell for new user
pl: powłoka dla nowego użytkownika

en: success
pl: powodzenie

en: surname for new user
pl: nazwisko dla nowego użytkownika

en: telephone number for new user
pl: numer telefonu dla nowego użytkownika

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
pl: modułów „%s” i „%s” nie można łączyć

en: uid for new user
pl: UID dla nowego użytkownika

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: unlock account
pl: odblokowuje konto

en: unlock group
pl: odblokowuje grupę

en: unlocking would make the password field empty
pl: odblokowywanie spowoduje pozostawienie pustego pola hasła

en: unsupported password encryption scheme
pl: nieobsługiwany schemat szyfrowania hasła

en: user %jd has no name
pl: użytkownik %jd nie ma nazwy

en: user %s has no UID
pl: użytkownik %s nie ma UID

en: user %s not found
pl: nie odnaleziono użytkownika %s

en: user has neither a name nor an UID
pl: użytkownik nie ma nazwy ani UID

en: user object had no %s attribute
pl: obiekt użytkownika nie ma atrybutu %s

en: user object was created with no `%s'
pl: obiekt użytkownika został utworzony bez „%s”

en: user's home directory not owned by them
pl: użytkownik nie jest właścicielem swojego katalogu domowego

en: user/group id in use
pl: identyfikator użytkownika/grupy jest już używany

en: user/group name in use
pl: nazwa użytkownika/grupy jest już używana
